دانلود نمایشگر
دانلود نسخه اندروید دانلود نسخه ios دانلود نسخه ویندوز

درباره نشرآفتاب

با نشرآفتاب آشنا شوید :

نشرآفتاب، ارائه‌دهنده خدمات نشر دیجیتال در ایران است. این شرکت تمامی ملزومات نشر دیجیتال  از دیتاسنتر ، پهنای باند مناسب ، پیاده‌سازی نرم افزار با گرافیک جذاب و در عین حال ساده ،  و طراحی وب سایت را انجام داده است.

کپی کتاب، مجله، روزنامه ممنوع !!!

نشرآفتاب توانسته با پیاده‌سازی الگوریتم های پیچیده و  به روز دنیا، از کپی شدن محصولات خریداری شده توسط مشتری جلوگیری کند (به عبارت ساده تر هیچ کس نمی تواند محصول خریداری شده از این سیستم را بدون اجازه ناشر در اختیار دیگران قرار دهد) و به عبارتی دیگر حق نشر را برای ناشران محفوظ دارد.

طراحی برای تمامی سیستم عاملها ...

نرم افزار نشرآفتاب برای دسترسی به محصولات ناشرانی که در سیستم عضو شده اند طراحی شده است . این نرم افزار قابل اجرا در سیستم عاملهای ویندوز ، لینوکس و مکینتاش می باشد . البته نسخه های مخصوص تبلت و موبایل نیز طراحی شده است که قابل اجرا بر روی سیستم عاملهای اندروید و ios است.

برقراری امنیت پایدار با مستعدترین جوانان ایرانی.

نشرآفتاب با بهره گیری از نیروهای جوان و مستعد و  نخبگانی از بزرگترین دانشگاه های ایران از جمله دانشگاه صنعتی شریف ، دانشگاه تهران و  ... ، توانسته است امنیت اطلاعات را در مرکز داده شرکت تامین نماید . همچنین با استفاده از به روزترین سخت افزارهای امنیتی دنیا توانسته از نفوذ به این سیستم  تا حد امکان جلوگیری نماید.(در دنیای دیجیتال هیچ چیز صد در صد نیست!) هرچند در صورت نفوذ نیز چیزی جز اطلاعاتی رمز شده با قویترین الگوریتم های رمزنگاری  در دسترس نخواهد بود که به عبارتی ساده تر در صورت نفوذ به سیستم نیز محصولات ناشران باز هم در امان خواهند بود. مانیتورنینگ 24 ساعته شبکه و مراکز داده و تستهای نفوذپذیری دوره ای و شناسایی حفره های امنیتی و رفع آنها در اسرع وقت و ارائه نسخه های به روز نیز از فعالیتهای مهم شرکت است .

هم‌اکنون تعداد 15 نفر به صورت تمام وقت و بیش از 20 نفر نیروی پاره وقت در شرکت در حال خدمات رسانی به مشتریان عزیز هستند که باعث شده نشریات زیادی در پلت‌فرم نشرآفتاب قرار گیرند و روز به روز نشریات جدیدتری به آن‌ها اضافه شوند.

انقلابی در عرصه نشر دیجیتال

پلت‌فرم نشرآفتاب این قابلیت را برای ناشران فراهم آورده است که بتوانند هرگونه محتوای مولتی مدیا را در پلت‌فرم‌های مختلف دستگاه‌های همراه پخش کنند. این ویژگی منحصر به فرد، می‌تواند انقلابی در عرصه نشر تلقی شود.  تصور کنید کتابی را که در آن می توانید تماشا کنید ، بشنوید ، بازی کنید ، تست بزنید  و  یا هر آنچه از یک نشریه دیجیتال انتظار دارید.

گواهینامه ها